objednávky pizze a jedál
 telefonicky  0904 175 645
alebo online cez web stránku
chutí skvelo
AKCIE
Objednávka 3x pizza - dostávate 2l nealko zdarma, objednávka 4x pizza - cena len 16,90€, 2x akékoľvek jedlo - dostávate 0,33 nealko zdarma (nevzťahuje sa na objednávku PIZZA Burgrov). Aktuálne infomácie nájdete na našej facebookovej stránke.
NOVINKA : nočný rozvoz jedla a pizze v Bratislave a okolí

Nočný rozvoz jedla a pizze v Bratislave a okolí

pizza nocny rozvoz jedla BratislavaNezáleží na tom, čo práve robíte, kedykoľvek dostanete hlad, pizza Euro je tu pre vás so širokou ponukou pizze, burgrov, polievok a rôznych minútok, ktoré ho rýchlo zaženú.

Pre tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl, máme v našej ponuke výborné šaláty pripravované z čerstvej zeleniny a ovocia.
Všetky jedlá sú pripravované z tých najlepších surovín. Mäso, z ktorého varíme, pochádza výhradne len z preverených zdrojov a veľký dôraz tiež kladieme na využitie čerstvých sezónnych surovín.

Nikto z nás nemá rád čakanie, obzvlášť nie, keď je hladný ako vlk. Preto Vám ponúkame rozvoz čerstvých jedál okamžite, nielen počas dňa, ale aj v noci, tak, aby sme dokázali uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Nočný rozvoz robíme v nočnom čase, ktorý nájdete v kontaktoch.